- Головна сторінка
- Основне про ЗЗСО
- Педагогічний колектив
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
- Нормативно-правова база
- Правила прийому до ЗЗСО
- Історія виникнення
- Атестація
- Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
- Наші досягнення
- НУШ
- Інклюзія
- Прогнозована мережа ОЗ "Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
- МО класних керівників
- Дистанційне навчання
- Філії
- Інформація для учнів
- Інформація для батьків
- Підручники
- ЗДО
- Переможці олімпіад та конкурсів
- Виховна робота
- Психологічна служба закладу
- Внутрішня система забезпечення якості освіти
- Критерії оцінювання
Шукати в цьому блозі
29 лютого 2024 р.
ФІНАЛІСТКИ ЗИМОВОЇ ШКОЛИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ Tech StartUp School
27 лютого 2024 р.
26 лютого 2024 р.
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ
Чому БРАМА?
Брама - це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.
В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, на мости і шляхи. У середньовіччі Брама уособлювала все місто як захищену спільноту, що відображено в міській геральдиці багатьох українських міст, таких як: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Херсон та інших.
ПРОБЛЕМА
Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.
Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей та хід війни в цілому, тому користувачі мережі Інтернет мають завжди бути обачними та вміти розпізнавати фейки, пропаганду та дезінформацію.
Щоденно, гортаючи стрічку у своїх соціальних мережах та месенджерах ми натикаємось на інформацію, яка на нашу думку є неправдивою або небезпечною. У свідомої людини виникає природнє бажання прибрати таку інформацію із медіа простору або заблокувати її поширення.
УНІКАЛЬНІСТЬ
Ми перейшли від мрій до дій, та вирішуємо проблему кількісно та якісно.
КІЛЬКІСНО зменшуємо медіаприсутність росіян. Ініціатив, які б вирішували проблему протистояння пропаганді, немає. В 2022 існували подібні проєкти в Telegram та Facebook, але, на жаль, припинили свою діяльність. Наша унікальність – це наявність бази ворожих ресурсів, можливість виявлення осередків пропаганди та їх блокування.
ЯКІСНО ми вчимо виявляти і недовіряти ворожому контенту.
Ми не займаємось ДДОС атаками, або іншими діями які потребують спеціальних знань та навичок, або спеціалізованого програмного забезпечення. Наразі є подібні ініціативи, але ми вважаємо за потрібне підсилити їх. Освітня частина проєкту спрямована, перш за все, на задоволення потреб учасників нашої спільноти та утримання їх мотивації на систематичне виконання дій з блокування.
Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер, та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.
РІШЕННЯ
Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky
Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.
Що ми пропонуємо учасникам:
1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.
Також, ми пропонуємо нашим учасникам розважальний контент, який дозволить трішки відволіктись від виконання завдань та порадіти разом із нами успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога.
ДОСЯГНУТІ РЕЗУЛЬТАТИ
На сьогодні в рамках проєкту функціонує Телеграм бот, який накопичує лінкі на джерела що необхідно заблокувати, телеграм канал де публікуються лінки для блокування спільнотою, Вайбер спільнота, та сторінки в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.
З початку діяльності нашого проєкту, користувачі надіслали понад 140 тис. лінків на джерела, які на думку користувачів необхідно заблокувати.
Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще дуже багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.
ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ ОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!
Понеділок - джинсовий одяг.
"Зустрічають по одежі,
26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

24 лютого 2024 р.
Два роки незламності!



23 лютого 2024 р.
Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії. «Найбільше й найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку народ складає і своє давнє життя, і сподівання, розум, досвід», – писав Панас Мирний.
21 лютого 2024 р.
21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!
Рідна українська мова - це мова незламності духу, свободи і волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і Перемогу.
Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
21 лютого - Міжнародний день рідної мови

20 лютого 2024 р.
10 років тому у боротьбі за свободу України, у прагненні до європейського майбутнього нашої держави загинули Герої Небесної Сотні. Наказ злочинної влади забрав життя 107-ми людей. Вони були різного віку, статі, різних професій і навіть національностей. Але усі об’єднані однією ідеєю - волі і демократії.
19 лютого 2024 р.
ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

16 лютого 2024 р.
ЄДНАЙМОСЯ У ВИШИВАНІМ ЦВІТІ
ВСІ УКРАЇНИ СПРАВЖНІ ДІТИ!





15 лютого 2024 р.
Вкотре вітаємо наших юних волейболісток!!! Команда дівчат 7-9 класів ОЗ "Малнівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Мостиської міської ради" (директор Ігор ЧЕРКАВСЬКИЙ) прийняла участь в зональних змаганнях серед школярів Мостиської ТГ «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги». За підсумками змагань, наша команда під керівництвом вчителя фізичної культури Ярослава ЖИЛИ, посіла

-
19 листопада ми згадаємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Це - 1000 дн...
-
Цього тижня у нашій школі проходив перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху " Безпека на дорогах в умовах воєнно...